Zamunda Hikayesi

25 Temmuz 2020'de kapılarını tüm ziyaretçilerine açan Karadeniz'in ilk ve tek tema parkı

Her yaş grubuna hitap eden on üç farklı eğlence alanıyla, ziyaretçilerine benzersiz bir deneyim yaşatacak krallık, Lovelet Alışveriş merkezi'nde yedibin beşyüz metrekarelik bir alanı kaplıyor.

Zamunda'da eğlence adına yok yok... Zamunda Play ve Zamunda VR'da sanal ortamda eşine rastlamadığınız bir maceraya sürüklenirken, Counter Laser'de arkadaşlarınızla amansız bir kapışmaya dalmak sizin elinizde. Zamunda Akademi ve Robolab'da kodlama bilgilerini geliştiren çocuklar, Zamunda Cars'da geleceğin becerikli sürücüleri haline geliyor.

Zamunda krallığının gizli ormanında bir gezintiye ne dersiniz? Safari Park içerisinde çocuklar günümüz vahşi yaşamı yanında, nesli tükenmiş hayvanları da tanıyor. Zamunda Hokkabaz'da ise gökdelenlerin tepesinden Afrika savanalarına geçip bu kareleri sosyal medyada paylaşmak an meselesi.

Tertemiz kumlarla kaplı 100 metrekarelik alanıyla Karadeniz'in en eğlenceli plajının Zamunda krallığı sınırları içerisinde olduğunu biliyor muydunuz? Peki çocuklarınız için doğum günleri, baby showerlar ve diğer özel günlerinizde kullanabileceğiniz farklı sürprizlerle dolu Zamunda Party'nin emrinize amade olduğunu?

Türkiye'deki en büyük Ters Ev konseptiyle Zamunda House sizleri bekliyor. Paylaşacağınız fotoğraflarla tüm dostlarınızın aklını başlarından alın.

Gerçek dünyayla tanışmak isteyen tüm çocuklara Zamunda City’nin kapıları sonuna kadar açık. Ekip çalışmasının değerini burada kavrayan çocuklar, finans, sosyal yaşam, çevre bilinci gibi konular üzerinde bilgi sahibi oluyorlar. Zamunda City içinde tıp, şehir planlaması ve güvenliği başlıkları altındaki meslekleri yaşayarak, özgüven ve sorumluluk bilincini kazanan çocuklar emekleri karşılığında ise Krallık parası olan Zilaları topluyorlar. Zamunda Krallığının kalbi City'de atıyor.

Tüm bu heyecan ve koşuşturmadan sonra soğuk bir şeyler içmek için ise TropiCafe'ye uğramayı sakın unutmayın.

Bize Sorun !!
© Copyright 2020 - Tüm Hakkı Saklıdır. Kodlama Naberte Teknoloji Yazılım